Geri

Transferin gözdesi Hasan Kılıç’tan Samsunspor açıklaması

Yılport Samsunspor’un transfer gündemindeki en önemli isimlerden olan Hasan Kılıç, Samsunspor ile ilgili ilk kez konuştu.

10:38:50 | 2021-05-31


Yılport Samsunspor’un transfer görüşmesi gerçekleştirdiği başarılı orta saha oyuncusu Hasan Kılıç, Samsunlu Gazeteci Ahmet Çabuk’a gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu.

Samsunspor’da tek kuruş imza parası almadan oynamak istediğini dile getiren ve kendimadına üzerine düşeni yaptığı belirten 1.ligin tecrübeli orta saha oyuncusu Hasan Kılıç şunları söyledi;

”Ben Samsunspor’da oynamak isterim bir kuruş bile imza parası almam beni ben yapan takım Samsunspordur. Ben kendi adıma üzerime düşen görevi yaptım iki gün daha bekleyeceğim. Eğer olmazsa Süper Lig’den iki kulüp var görüştüğüm haber bekliyorlar.”

Samsunspor ile anlaşma sağlayamadığı taktirde Süper ligden kendisine gelen iki teklifi değerlendireceğini belirten Gurbetçi Futbolcu Hasan Kılıç;

”Eğer Samsunspor ile anlaşma sağlayamazsak süper ligdeki takımlardan birine imza atacağım. Ancak kalbimde her zaman Samsunspor olacak.” şeklinde konuştu.


ETİKET :