Geri

Samsunspor’un Eski Hocası İsyan Etti

Yılport Samsunspor’un eski Teknik Direktörü isyan etti.. ‘ Fenerbahçeden hiçbir ücret almadan Samsunspor’a geldim ve bir yıl tek kuruş almadan’..

12:48:34 | 2021-05-27


Yılport Samsunspor’un eski Teknik Direktörü Orhan Kapucu önceki gün yaptığı ‘Samsunspor’un Teknik Direktörlüğüne adayım’ açıklamalarının ardından sosyal medya kendisi ile ilgili yapılan ağır eleştirilere isyan etti.

Fenerbahçe’de oynadığı dönem Samsunspor’un 20 Ocak 1989 kazası sonrası Kırmızı beyazlı formayı 1 yıl boyunca tek kuruş para almadan giydiğini belirten tecrübeli Teknik Direktör Orhan Kapucu şunları söyledi;

“Bu sosyal medya ne enteresan. Samsunspor’a hocalık konusunda bir tiwit attım, muhalif olanlar beni sanki adam öldürmüş kategorisine koydular.

Samsunspor kaza yaptığında Fenerbahçe’den hiçbir ücret almadan Samsunspor’a geldim ve bir yıl tek kuruş almadan oynadım.

2007-2008 sezonunda takım 9 puan ile lig sonuncusuydu, Sezgin Gümüş başkan ‘paramız yok elini taşın altına koyar mısın’ dedi. Hiçbir ücret almadan takımı aldım ve zor şartlarda kümede bıraktım.

Şimdi soruyorum? sanki bir suç işlemişim gibi hocalığına talip olduğum takımıma nasıl bir zararım olacak? Samsunspor’u sevmek ve tüm takımları karşıma almaktan başka nasıl bir suçum var. Eleştiren arkadaşlar lütfen cevap yazın.”


ETİKET :