25 Mayıs 2015 Pazartesi 04:01
Köşe Yazarımız Olmak İster misiniz? Başvurmak için tıklayın.

Haberlerini görmek istediğiniz İl’e tıklayın.Antalya Haberleri

 • Dikey Defile" İlgi Gördü

  GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Müzisyenin duvardan sahneye inmesi, - Ayşe Hatun Önal'ın duvardan sahneye inmesi, - Önal'ın şarkı seslendirmesi, - Akrobasi grusu üyelerinin gösterisi, İzleyiciler, - Ayşe Hatun Önal'ın konuşması, Antalya'da "dikey defile" ilgi gördü- Bir alışveriş merkezindeki etkinliğe, Alman akrobasi grubu ve Avrupa'dan gelen mankenler katıldı-...

 • Çavuşoğlu: "(Daeş) Terör Örgütüyle Sonuç Odaklı Bir Stratejiyle Mücadele Etmemiz Gerekiyor"

  GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nun konuşması Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: (2)- Her şeyden önce (DAEŞ) terör örgütüyle ciddi bir şekilde, kapsamlı ve sonuç odaklı bir stratejiyle mücadele etmemiz gerekiyor.

 • Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan Açıklaması

  Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı ve AK Parti Antalya Milletvekili adayı Lütfi Elvan, "Bugüne kadar sizin vermiş olduğunuz emaneti yere düşürmedik.

 • Perinçek: Sultanlar Yıkılacak

  Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, partisinin Antalya mitinginde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı hedef aldı, "Ayaklar baş olacak, sultanlar yıkılacak" dedi.

 • Antalya - Doğu Perinçek Partisinin Antalya Mitinginde Konuştu

  Antalya - Doğu Perinçek partisinin Antalya mitinginde konuştu (Detay) (Tür: Yurt)

 • Alanya'da Hırsızlık

  Antalya'nın Alanya ilçesinde bir evden hırsızlık yaptığı iddia edilen 3 kişi gözaltına alındı.

 • Lütfi Elvan: "Koalisyon, Bu Ülkenin Karanlık Günlere Geri Dönmesi Demektir"

  Salondan görüntü- AK Parti Antalya Milletvekili adayı Lütfi Elvan'ın gelişi ve vatandaşlarla tokalaşması- AK Parti Antalya Milletvekili adayı Lütfi Elvan konuşması Genel seçimlere doğru- Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan: - "Seçim öncesi muhalefet partileri koalisyon planları yapmaya başladı.

 • Damat Katili Kayınpedere 18 Yıl Hapis

  Antalya'nın Alanya İlçesi'nde kızına şiddet uyguladığı gerekçesiyle damadı 28 yaşındaki Burak Bilenler'i tabancayla öldüren 48 yaşındaki Mehmet Gürgen, 18 yıl hapse mahkum edildi.

 • Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: (1)

  Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, terörle ırkçı akımların birbirini tetiklediğini ve birbirinden beslendiğini belirterek, "İkisiyle de mücadele etmek zorundayız" dedi.

 • Jet Model Uçak Festivalinde Heyecan Doruğa Çıktı

  Antalya'da Türk Hava Kurumu (THK) tarafından düzenlenen 4. Uluslararası Jet Festivali'nde 26 pilotun jet model uçaklarla yaptığı gösteri, heyecanlı anlar yaşattı.

 • Antalya - Erdem Kınay ve Merve Özbey Coşturdu

  Erdem Kınay ve Merve Özbey coşturdu KEMER'in ünlü eğlence mekanlarından Club İnferno'da sahne alan Erdem Kınay ve Merve Özbey ikilisi izleyenleri coşturdu.

 • Antalya'nın "Yazlıkçıları" Konya'ya Geliyor

  GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Yayla ve yayla evlerinden genel görüntü - Yayla sakinleri ile röportajlar - Yaylaya yazlık yaptıran ve bahçesinde çalışan Turan Açıkgöz'le röportaj - Yayla evlerinin bahçelerinde oturup çay içen yayla sakinleri, - Bahçelerde çalışan yayla sakinleri Antalya'nın "yazlıkçıları" Konya'ya geliyor- Havaların ısınmasıyla Türkiye'nin ...